Školský rok 2019/2020 Školský rok 2018/2019 Školský rok 2017/2018 Školský rok 2016/2017 Školský rok 2015/2016

Blahoželáme

Miriam Hutníkovej ,žiačke 9. A triedy, ktorá v okresnom kole  olympiády SJL úspešne reprezentovala školu a obsadila v silnej konkurencii  3. miesto.

Danielovi Leškovi, žiakovi 9. A triedy, ktorý sa v celoslovenskej súťaži I-Bobor stal úspešným riešiteľom v kategórii Kadet.

Alici Pulščákovej, Sáre Felčíkovej a Dominikovi Šašalovi, žiakom 7. A triedy, ktorí sa v celoslovenskej súťaži I-Bobor stali úspešnými riešiteľmi v kategórii Benjamín.

Dňa 11. februára 2016 sa uskutočnilo školské kolo Hviezdoslavovho Kubína v prednese poézie a prózy.

Poradie víťazov:

I.kategória  (2.-4.roč.)

poézia:   1. miesto   Alexandra Klembárová

2. miesto  Ema Osifová

3. miesto  Damián Varhoľák

II.kategória  (5.-6.roč.)

poézia:   2. miesto  Otília Duháňová

próza:    1. miesto   Natália Michalíková

III.kategória  (7.-9.roč.)

poézia:      1. miesto   Alica Pulščáková

2. miesto   Klaudia Džubáková

3. miesto  Erik Matija

próza:       1. miesto   Adriana Nižníková

2. miesto   Agáta Baňasová

3.miesto     Adrián Hutník

Víťazom srdečne blahoželáme a žiakom Alexandre Klembárovej, Natálii Michalíkovej , Alici Pulščákovej a Adriane Nižníkovej držíme palce na okresnom kole v Sabinove 18.marca 2016.

Otílii Duháňovej, žiačke 6. A triedy, ktorá sa na okresnom kole Geografickej olympiády, stala úspešnou riešiteľkou v kategórii F.

Eme Osifovej, žiačke 2. A triedy, ktorá sa na okresnom kole Pytagoriády umiestnila na 6. mieste a stala úspešnou riešiteľkou v kategórii P3.

Danielovi Baňasovi, žiakovi 4. A, ktorý sa na okresnom kole Pytagoriády umiestnil na 6. mieste a stal úspešným riešiteľom v kategórii P4.

Sáre Felčíkovej, žiačke 7. A triedy, ktorá sa na okresnom kole Pytagoriády umiestnila na 1. mieste v kategórii P7.

Klaudii Džubákovej a Erikovi Matiovi, žiakom 8. A triedy, ktorí sa v celoslovenskej súťaži EnvirOtázniky umiestnili na 3. mieste.

Noemi Ester Novickej, Damiánovi Varhoľákovi a Véronique Pulščákovej, žiakom 4. A, ktorí sa v Biblickej súťaži - okresnom kole umiestnili na 1. mieste.

Noemi Ester Novickej, Damiánovi Varhoľákovi a Véronique Pulščákovej, žiakom 4. A, ktorí sa v Biblickej súťaži - krajskom kole umiestnili na 3. mieste.

Alexandre Klembárovej, žiačke 4. A, ktorá sa v súťaži Slávici z lavice umiestnila na 1. mieste.

Alici Pulščákovej,  žiačke 7. A, ktorá sa v súťaži Slávici z lavice umiestnila na 2. mieste.

Adriáne Nižníkovej,  žiačke 8. A, ktorá sa v súťaži Slávici z lavice umiestnila na 2. mieste.

Otílii Duháňovej (6. A), Natálii Šmondrkovej (8. A), Erikovi Matiovi (8. A) a Adriánovi Hutníkovi (9. A), ktorí v okresnom kole súťaže Mladý záchranár CO obsadili 2. miesto.

Dávidovi Dujavovi (9. A), ktorý v okresnom kole stolnotenisovej súťaže obsadil 1. miesto.

Otílii Duháňovej (6. A), Dominikovi Šašalovi (7. A), Lukášovi Záletovi (7. A), Matejovi Radačovskému (7. A) a Erikovi Matiovi (8. A), ktorí v okresnom kole súťaže Hliadky mladých záchranárov obsadili 2. miesto.

Alene Dujavovej,  žiačke 9. A, ktorá sa stala úspešnou riešiteľkou v súťaži Matematický klokan.

Eme Osifovej,  žiačke 2. A, ktorá sa stala úspešnou riešiteľkou v súťaži Matematický klokan.

Danielovi Baňasovi,  žiakovi 4. A, ktorý sa stal úspešným riešiteľom v súťaži Matematický klokan a zároveň sa stal školským šampionóm.

Dávidovi Dujavovi (9. A), ktorý v žiackej tvorivej súťaži  Energetika, vyhlásenej spoločnosťou Východoslovenská energetika Holding, a. s., obsadil 3. miesto.