Futbalové turnaje

Naši mladí futbalisti bojujú!

29. novembra 2019 sa naši žiaci 3. a 4. ročníka zúčastnili 2. kola futbalového turnaja Doliny Čergova v Pečovskej Novej Vsi. Už v prvom kole pred mesiacom  potrápili súpera, keď vyhrali dva zápasy a zápas s domácim výberom so šťastím remizovali. Teraz sa naši chlapci ešte zlepšili. So žiakmi z Rožkovian sme vyhrali 14:3, s Milpošom sme vyhrali 21:1. Najlepší bol posledný zápas, opäť proti domácim. Vyhrávali sme 4:1, ale Pečovskej sa podarilo znížiť a v poslednej sekunde zápasu dokonca vyrovnali na konečných 4:4! Smola. Bol to mimoriadne napínavý zápas až do poslednej chvíle. Výborná atmosféra. Rozhodkyňa odpískala proti nám až dve penalty, ale náš skvelý brankár Adam Leško obidve chytil.

Výborný výkon podali všetci chlapci. Kým minulý rok sme boli iba do počtu, tento tu už naháňame súperom strach a aj domáci výber zo športových tried má pred nami rešpekt.

Tu sú mená našich malých bojovníkov:

Útočníci: Marko Golodžej/kapitán/,Marko Felčík, Jaroslav Kozár

Obrana: Sebastián a Kristián Petrusovci, Marek Nižník, Vladimír Karabinoš

Brankár: Adam Leško

Už sa všetci tešíme na jarné 3.kolo.

Držme im palce!                             Mgr. Marcel Černický