Navigácia

Školský rok 2016/2017 Školský rok 2015/2016

Blahoželáme

Natálii Falatovej (4. A), ktorá sa v celoslovenskej súťaži iBobor stala úspešnou riešiteľkou a obsadila delené 1. miesto v kategórii Bobríci. 

 

Jakubovi Klembárovi (4. A), ktorý sa v celoslovenskej súťaži iBobor stal úspešným riešiteľom v kategórii Bobríci. 

Kristíne Konfalovej (4. A), ktorá sa v celoslovenskej súťaži iBobor stala úspešnou riešiteľkou v kategórii Bobríci. 

 

Výsledky školského kola Pytagoriády

Víťazmi v jednotlivých kategóriách sa stali:

P3 - Ema Osifová

P4 - Kevin Džubák

P5 - Daniel Baňas

P7 - Otília Duháňová

P8 - Sára Felčíková

Títo žiaci nás budú reprezentovať na okresnom kole, ktoré sa uskutoční v priebehu mesiaca marec 2017.

 

Výsledky súťaží v zberoch

zber gaštanov                                  zber papiera                     zber hliníkových fólii

1. Marko Golodžej                                    1. Damián Varhoľák                           1. Gabriela Smreková

2. Sebastián a Kristián Petrusovci          2. Nikolas Daňko                               2. Liana Smreková

3. Laura Havrilová                                    3. Sebastián Pribula                          3. Ema Osifová    

 

 

Kristíne Piskurovej (9. A), ktorá sa v okresnom kole Geografickej olympiády stala úspešnou riešiteľkou v kategórii E a obsadila 4. miesto. 

 

 

Dňa 22. februára 2017 sa uskutočnilo školské kolo HK v prednese poézie a prózy.

Poradie víťazov:

I.kategória  (2.-4.roč.)

poézia:   1. miesto   Liana Varhoľáková

                2. miesto  Tamara Matiová

               3. miesto  Gabriela Smreková, Laura Havrillová

próza:   1. miesto   Ema Osifová

II.kategória  (5.-6.roč.)

poézia:  1. miesto   Damián Varhoľák

               2. miesto Alexandra Klembarová

III.kategória  (7.-9.roč.)

poézia:  2. miesto   Simona Župová

              3. miesto Otília Duháňová, Sára Felčíková,

                                Margita Ferková

próza:  1. miesto  Natália Michalíková

             2. miesto    Alica Pulščáková

             3.miesto     Klaudia Džubáková, Adriana Nižníková

Víťazi jednotlivých kategórií nás budú reprezentovať na okresnom kole.

 

Eme Osifovej, žiačke 3. A triedy, ktorá sa na okresnom kole Pytagoriády umiestnila na 4. mieste a stala úspešnou riešiteľkou v kategórii P3.

Danielovi Baňasovi, žiakovi 5. A, ktorý sa na okresnom kole Pytagoriády umiestnil na 4. mieste v kategórii P5.

Alexandre Klembárovej, žiačke 5. A triedy, ktorá sa na okresnom kole speváckej súťaže Slávici z lavice umiestnila na 2. mieste v 2. kategórii.

Aktuality

Kontakt

  • Základná škola
    Ľutina 4
    08257 Ľutina
  • 051 4596234
    091 7476292


    Úradné hodiny - vedenie školy
    Po: 13:00 - 15:00
    Ut: 13:00 - 15:00
    St: 10:00 - 15:00
    Št: 8:00 - 15:00

    Úradné hodiny - hospodársko-správny úsek
    Po, Ut, St, Št: 8:00 - 14:00

    e-mail školy: zs@zslutina.edu.sk



Fotogaléria