VIANOČNÁ BURZA

V mesiaci december sa každoročne uskutočnňuje na našej škole vianočná burza.

Vianočná  burza je spoločenské a dobročinné podujatie. Jeho cieľom je prezentácia výrobkov rôznych tried a získanie finančných prostriedkov na nejaký účel.

Úlohou žiakov jednotlivých tried bolo vytvoriť alebo priniesť predmety súvisiace s Vianocami (alebo aj iného charakteru, ktoré sú už pre niekoho nedôležité) a predať ich na burze. Zarobené peniaze potom putujú do spoločnej školskej kasy a poslúžia na zakúpenie užitočnej pomôcky.

Pre žiakov bola možnosť zakúpiť originálny darček pre najbližších za výhodné ceny.

Táto akcia mala mimoriadny ohlas a dúfame, že aj v tomto školskom roku  bude vianočná burza tradične otvárať predvianočnú atmosféru na našej škole.

(Mgr. Ľ. Gürtlerová)