Deň otvorených dverí

Základná škola v Ľutine každoročne otvára dvere dokorán pre širokú verejnosť. Celé dopoludnie si môžu rodičia, starí rodičia, priatelia školy, poslanci obecného zastupiteľstva  s deťmi s Materskej školy vychutnať atmosféru  našej školy. Cieľom tejto akcie je uľahčiť rozhodovanie rodičom budúcich prvákov pri výbere základnej školy a zároveň prezentovať aktivity, ktoré škola v rámci výchovno-vzdelávacieho procesu i mimo vyučovania poskytuje svojim žiakom.

Na prízemí na centrálnej chodbe  uvidia návštevníci prezentáciu o našej škole v programe PowerPoint prostredníctvom dataprojektora. V každej triede čakajú na návštevníkov zaujímavé hodiny  pánov učiteľov a učiteliek spolu s ich deťmi, do ktorých sa môžu aktívne zapojiť aj rodičia.

Návštevníci si prezrú priestory školy, nové odborné učebne – informatiky,  kuchynku, klubovňu, knižnicu, dielňu, fitcentrum, jazykové laboratórium a zrekonštruovanú školu.

Školský rok 2015/2016

3. marca 2016 sa na našej škole uskutočnil Deň otvorených dverí. Pre tých, ktorí sa ho nemohli zúčastniť, slúži táto prezentácia na zistenie informácií o našej škole.